ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
USLAN HOTEL ULUDAĞ
Adres
1. GELİŞİM BÖLGESİ ULUDAĞ
Bölge
Marmara
Şehir
Bursa
İlçe/Semt
Uludağ
Telefon
90 212 244 96 36
Fax
90 212 244 96 43
Genel Özellikler
ODA & ÖZELLİKLERİ: Otel Akfen Club Uludağ 6 Suit Oda ve 48 Toplam Odası ile hizmet veren Otelin Tüm Odalarında, Duş ve Wc, Saç kurutma makinası, Direkt Çıkışlı Telefon, Müzik yayını, Minibar, Merkezi Isıtma, Tv olarak dizayn edilmiştir.

YEME & İÇME: Akfen Club Otel'in çalışma sistemi, herşey dahil, kahvaltı salonu, Lobi bar, Şömineli salon ve Restaurantında Üç öğün açık büfe yemek, kek ve kuru pasta ikramlı beş çayı, gece çorbası, olup Dünya Mutfağı ve Türk mutfağının kusursuz servisi ile müşterilerine unutulmaz anlar sunmaktadır.

SERVİS & HİZMETLERİ: Akfen Club Otel'in merkezi ısıtma, Tv salonu, çocuk oyun odası, satellite uydu tv, 24 saat sıcak su, safe box, ücretsiz otopark gibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

SPOR & REKREASYON: Akfen Club Otel'de kayak, kış sporları, Sauna, masaj, çocuk bakımı, kayak malzemeleri, Bilardo, Atari, play station ve extralar, sınırsız telesiyej gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

SEMİNERİ & TOPLANTI Uludağ Akfen Club Otel'de senineri ve konferanslar için hazırlanmış tam donanımlı 1 adet toplantı salonunda tepegöz, perde, beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, video player, dvd player, televizyon, ışık sistemi mevcut olup, En büyük salon kapasitesi 30 Kişilikdir.

KONUM: Akfen Club Otel konum Olarak, kış sporları merkezi Uludağda olup Bursa 35 km, İstanbul 260 km, mesafade yer almaktadır.