ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
DİVAN BODRUM
Adres
Bağarası mh. Keleşharım cd. no:6 Göltürkbükü-Bodrum / Muğla
Bölge
Ege
Şehir
Muğla
İlçe/Semt
Bodrum
Telefon
90 252 377 56 01
Fax
90 252 377 59 52
Genel Özellikler
Divan Bodrum, rahatlatan bir konfor ve gerçek bir huzur arayanlar için “çölde bir vaha” yaratmak hedefiyle tasarlandı. Cennetin en mükemmel köşesine kurulan bir butik otel olarak Condé Nast tarafından “Avrupa ve Akdeniz’in En Büyüleyici Oteli” seçilen Divan Bodrum’un en büyük özelliği, lüks ve sadeliği bir arada yaşatarak her bir misafirinin konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar sunabilmesi. Özel ahşap iskelesinde ya da havuzun yanında harika bir kokteylin zevkini sürerken, aklınıza akşam yemeği için şeflerimiz tarafından özenle hazırlanmış menümüzden yapacağınız seçimlerin dışında hiçbir şeyin takılmasına izin vermiyoruz.

Konumu itibariyle Bodrum yarımadasındaki tarihi yerlere kolayca ulaşabilmenizi de sağlayan Divan Bodrum, aynı zamanda, Iassos’un antik kenti Karya, Mozole, St. Peter Kalesi ve daha nice tarihi mekanı gezmek isteyen tarih meraklıları için mükemmel. Divan Bodrum’da bir akşam yemeği, usta şeflerimizin taze yerel malzemeler ve deniz ürünleri yanı sıra yılların tecrübesini de kullanarak hazırladıkları benzersiz Ege ve Akdeniz mutfağının en lezzetli örnekleri ile daha da unutulmaz.

Konum
Bodrum yarımadasında Akdeniz ve Ege’nin kucaklaştığı yer olan Göltürkbükü’nde konuşlanmıştır. Milas-Bodrum Havaalanından yarım saatten daha az bir mesafede olan Divan Bodrum, alış-veriş ve eğlence merkezleri ile Bodrum Marina’nın bulunduğu şehir merkezine de sadece 10 dakikalık uzaklıkta.

5’i standart, 8’i superior, 27’si bahçe manzaralı deluxe, 7’si havuz manzaralı deluxe,4’ü corner suite ve 1 deluxe suit olmak üzere toplam 60 odası ile misafirlerinin hizmetinde olan Divan Bodrum, yörenin tarifsiz, kendine has tarzını yansıtacak şekilde dekore edilen odalarında sadelik ve özgünlüğü birleştirirken, birçok odasındaki geniş balkon ve teraslarıyla da büyüleyici Akdeniz manzarasını içeriye yansıtabilmeyi başarmıştır.