ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
HOUSEZ SUITES & APARTMENTS
Adres
VİŞNEZADE MH. SÜLEYMAN SEBA CD. NO :60 BEŞİKTAŞ
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Beşiktaş
Telefon
90 212 259 01 14
Fax
90 212 259 01 21
Genel Özellikler
Business Class Hotel

İstanbul'un en gözde ve merkezi semtlerinden biri olan Maçka'da bulunan "Housez Suites & Apartments", iş adamlarının günlük, haftalık ve aylık konaklama ihtiyaçlarına uygun, maksimum konfor ve rahatlık sunan bir yaşam alanı yaratabilmek için planlandı. Her ince ayrıntısı fonksiyonel ve modern bir çizgiyle mükemmel bir şekilde tasarlanan “Housez”, normal otel alternatiflerinden tamamen farklı, daha pratik, daha modern ve son derece konforlu bir ev ortamı sunuyor.

“Housez”, profesyonel kadrosu ile beraber, konaklayan misafirlerine “evden uzakta, ev rahatlığını” sunuyor. Tüm ekibimiz adına, sizi ve misafirlerinizi otelimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Housez, 45 m2' den 65 m2' ye farklı büyüklüklerde, 6 kata yayılmış, konforu teknolojiyle bütünleştiren 24 daireden oluşmakta; bu dairelerde, yatak odası, oturma ve çalışma alanı, giysi odası, standart donanımlı bir mutfak, duş veya jakuzi seçenekli banyolar bulunmaktadır.

Otel'imizin tüm suite ve dairelerin de, kişiye göre ayarlanabilir merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, otomotik yangın alarmı ve su püskürtme sistemi, ADSL internet bağlantısı, Digitürkten paket programlarla yayın yapan TV gibi önemli teknolojik detayların yanısıra, ev konforu arayan misafirlerimize, sabah kahvaltısı, günlük oda temizliği, çamaşır yıkama ve ütü hizmeti ve internet kullanımıda ücretsiz olarak sağlanmaktadır.