ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
KERVANSARAY NIGHT CLUB
Adres
Cumhuriyet cad. No.30 Harbiye İst.
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Harbiye
Telefon
90 212 247 16 30
Fax
90 212 231 58 88
Genel Özellikler
Kervansaray Restoran & Gece Kulübü turizm sektörünün en köklü isimlerinden biri olup, 1949 yılından bu yana gece hayatının önemli isimlerinden biri olmaya devam etmektedir.

İstanbul'da olmayı planlıyor ve lezzetli yemekler eşliğinde unutulmaz bir geleneksel Türk gecesi gösterisi izlemek ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Kervansaray kalitesi ve kusursuz hizmet anlayışıyla sizin için en doğru adrestir.

Turizmde 1998 yılında SKALİTE'98 kalite ödülünü alan restoran her köşesi değerli ressam İbrahim Safi'nin çok kıymetli tablolarıyla bezenmiş 600 kişi kapasiteli 3 ayrı salona sahip olup, özellikle yüksek tavanı, sütunları, yine İbrahim Safi'nin duvarlarına yapmış olduğu muhteşem resimleriyle bir gotik mimari eseri olan büyük salonuyla İstanbul'da tektir.

Geçmiş yıllarda Sylvie Vartan, Gilbert Becaud, Enrico Macias, Gönül Yazar, Ajda Pekkan, Nükhet Duru gibi isimlerin sahne aldıkları mekan şimdi yabancı misafirlere, şirketlere, münferit grup ve kişilere hizmet vermenin yanısıra, parti, kokteyl, düğün, nişan gibi farklı organizasyonları da bünyesinde yapmaya başlamıştır.

Kervansaray Restoran & Gece Kulübü, İstanbul'da Lütfü Kırdar Kongre & Sergi Sarayı ve Hilton Otel'i arasında, kongre vadisinin merkezinde yer almaktadır. Hyatt Regency, Swissotel, The Marmara, Divan Oteli, Ceylan intercontinental, Ritz Carlton gibi 5 yıldızlı oteller ve Taksim çevresindeki 4 yıldızlı otellere 5 dk. yürüme mesafesindedir.